Jdi na obsah Jdi na menu
 


Putovní pohár zůstal doma

Podruhé pod hlavičkou Moravskoslezského klubu celníku bojovali v rámci mistrovství celní správy v Třinci bývalí kolegové. Zase přijela tradiční sestava hráčů, kteří v Třinci v minulosti odehráli bezpočet utkání ve dvouhře i čtyřhrách. Přijeli F.Šup a J.Šimek z Domažlic, V.Bajer z Brna, O.Křemének ze Zlína, J.Čajan z Krnova, P.Palovský z Ostravy a náš klub reprezentovali K.Moškoř a poprvé také M.Sieder. Celníky i seniory poctil svou přítomností při zahájení generální ředitel CS P.Novotný, kterému záda kryli  K.Mojžíš a M.Rohrbach. Za vedení CŘ Ostrava zde byl ředitel P.Skudrzyk a město Třinec reprezentovala mezi celníky oblíbená starostka V.Palkovská. Předseda MsKC P.Vlček moderoval celou sportovní akci.  Za chladného pondělního dopoledne rozehráli bývalí pracovníci CS nejprve čtyřhry. Kdo s kým bude ve dvojici rozhodl los, abychom tak na férovku přijali tuto skutečnost. V závěrečném hodnocení po odehrání všech utkání si celkové prvenství připsal pár K.Moškoř a Petr Palovský. Druzí byli V.Bajer a F.Šup, třetí pak nečekaně J.Čajan a M.Sieder. V úterý se pak hrály dvouhry. Tady se už  žádné losování nekonalo. Každý se musel poprat se svými protivníky sám. Hrály se tzv. super tiebreaky a každá sebemenší chyba brala cenné body. Při konečném pohledu na tabulku byla radost na straně našeho klubu. Prvenství a putovní pohár MsKC získal bez porážky člen klubu K.Moškoř, druhý skončil P.Palovský a třetí loňský vítěz F.Šup. Ceny pro všechny nejlepší účastníky předávaly ve středu samé ženy a to starostka města Třince V.Palkovská, za CŘ Ostrava Z.Piperková a za MsKC A.Puková.  Jaká byla atmosféra 27.ročníku Mistrovství CS v tenise si můžete prohlédnout ve fotogalerii.